Krbové nářadí PATRO
Kód: EKO-000033.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbové nářadí PATRODoplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 5904341517508 |
| Balení obsahuje: | lopatka, smetáček, pohrabáč |
| Barevné provedení (F): | patina |
| Celková váha: | 5 kg |
| Délka: | 26 cm |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška: | 73 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
