Krbové nářadí FLAMINGO HS15111
Kód: HSF15-111.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbové nářadí FLAMINGO HS15110Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| EAN: | 8594155833696 |
| Barevné varianty: | Černá, nerezový pruh |
| Délka: | 20,5 cm |
| Materiál (F2): | ocel |
| Šířka: | 20,5 cm |
| Váha: | 3,3 kg |
| Výška: | 62 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
