Krbové nářadí AMON
Kód: HSF15-019.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbové nářadí je nedílnou součásti námi nabízených krbů a krbových vložek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.9 kg |
| EAN: | 9005249036507 |
| Balení obsahuje: | lopatka, smeták, pohrabáč, kleště |
| Barevné provedení (F): | zlatá patina |
| Celková váha: | 4,9 kg |
| Délka: | 21 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Výška: | 70 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
