Krbové nářadí 21027282
Kód: HSF15-097.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbové nářadí 21027282Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 9004715187132 |
| Balení obsahuje: | lopatka, smetáček, pohrabáč |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Celková váha: | 2,6 kg |
| Délka: | 42 cm |
| Průměr: | 15 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 58 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
