Krbové nářadí 21027232
Kód: HSF15-096.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbové nářadí 21027232Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 9004715194390 |
| Balení obsahuje: | lopatka, smetáček, pohrabáč |
| Barevné provedení (F): | nerez |
| Celková váha: | 3 kg |
| Délka: | 20 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 66 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
