Krbová vložka AQUAFLAM ® 12 s výměníkem a základní regulací
Kód: HSF23-075.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbové vložky AQUAFLAM 12 mají mnoho nadstandardních doplňků, čímž velmi výrazně předhání konkurenční výrobky. Inovativní prvky směřují především ke zlepšení obsluhy krbové vložky. Použitý materiál je pečlivě vybírán tak, aby dosahoval nejvyšší kvality. Pro bezpečnost zákazníka jsou krbové vložky vybaveny standardně ochlazovací smyčkou a stále otevřeným terciárním vzduchem, který zabraňuje hromadění plynů ve spalovací komoře. Základní a automatická regulace navíc zavírá přívod vzduchu při přetopení. Krbové vložky AQUAFLAM dosáhly na nejpřísnější evropské normy jako jsou BImSchV – Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Flamme Verte.

- ovládání externího přívodu vzduchu - 120mm
- sekundární spalování / terciární přívod vzduchu
zajišťuje čisté sklo a dokonalé spalování plynných částí díky speciálnímu přívodu sekundárního a terciálního vzduchu - bez šamotová technologie
díky absenci vyzdívky dochází k plošnější předávce tepla do výměníku a zvýšení efektivity ohřevu vody - ochlazovací smyčka
bezpečný způsob ochrany před přetopením - dvojitý oplach skla předehřátým sekundárním vzduchem
- 3 bezpečnostní prvky
- demontovatelný rám vložky před zabudováním
- přípojky vody na obou stranách
- klapka k regulaci komínového tahu
- účinnost vložky je 79%
ZÁKLADNÍ REGULACE HOŘENÍ
Řídící elektronika jednoduchého ovládání klapky je určena k přímému řízení polohy klapky ovládající přívod vzduchu do spalovacího prostoru teplovodních kamen (poloha potenciometru se převádí na polohu klapky). Pro omezení přehřátí výměníku je vybavena snímačem teploty, kdy při zvýšení teploty vody ve výměníku dojde k omezení přívodu spalovacího vzduchu.
HLAVNÍ PŘÍNOS
- jednoduché ovládání přímo na krbové vložce
- bez připojování do elektrické sítě (baterie v balení)
- bezpečnostní čidlo, které zavírá klapku při přetopení
- vše je napájeno bateriemi s dlouhou dobou životnosti
- možnost objednat adaptér do el. sítě
- zvukový hlásič přetopení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplovodní krbové vložky (s výměníkem) |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 136 kg |
| EAN: | 8594155830558 |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 35 cm |
| Elektronická regulace: | Ano |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,1 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Hmotnost: | 136 kg |
| Jmenovitý výkon celkový: | 12 kW |
| Jmenovitý výkon do vody (F): | 10 kW |
| Komínová klapka: | Ano |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Maximální provozní tlak: | 2,5 bar |
| Modelová řada: | AQUAFLAM 12 kW |
| Norma: | EN 16510-2-1, BlmSchV - Stufe 2, Ekodesign |
| Objem tepelného výměníku: | 27 l |
| Ochlazovací smyčka: | Ano |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 120 mm |
| Průměrná teplota spalin: | 247 °C |
| Přepravní rozměr palety: | 780 x 800 mm |
| Regulovatelný výkon: | 8 - 16 kW |
| Regulovatelný výkon do vody: | 8 - 12 kW |
| Rozměr skla (Š x V): | 340 x 460 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 400 x 415 x 340 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 3,62 kg/hod |
| Terciární přívod vzduchu: | Ano |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 79,1 % |
| Výhřevnost: | 160 - 320 m3 |
| Vývod spalin: | 160 mm |
| Záruka: | 5 let |
HS Flamingo - videoklip společnosti
HS Flamingo - videoklip společnosti
Video katalog - Krbové vložky Aquaflam
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
