Krbová mřížka 16x45 cm, PREMIUM TREND černý mat
Kód: HSF06-280.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Ventilační mřížky různých rozměrů a v několika barvách. Ocelové s montážním rámečkem, lakované práškovou barvou vysoké kvality, která je odolná vůči vysokým teplotám. I po několikaletém provozu zachovává svůj původní lesk a odstín. Mřížky plní též funkci dekorační. Slouží ke clonění ventilačních otvorů. Jsou vyrobeny z ocelových částí a příslušně upraveny technologickým procesem. Tento typ mřížek je určen pro montáže do komínových sopouchů, stěn a podlah (nepoužívat na stropech).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Černý mat |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 5901592602557 |
| Barevné provedení (F): | černý mat |
| Hloubka montážního rámečku: | 35 mm |
| Rozměr montážního rámečku: | 162 x 320 mm |
| Rozměr mřížky (F): | 16x45 cm |
| Vnější rozměr mřížky: | 194 x 345 mm |
| Žaluzie: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
