Krbová kamna s troubou VERSO F - akce
Kód: HL-4098.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 4-5 mm
Obložení topeniště: vermikulit
Litinový rošt spalovací komory
Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem
Prosklená dvířka topeniště
Terciární vzduch
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Hmotnost: | 120 kg |
| Barva: | černá |
| Energetická účinnost: | 81,2 % |
| Hloubka: | 420 mm |
| Hmotnost: | 85 kg |
| Jmenovitý výkon (F): | 9 kW |
| Kachlová: | ne |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Maximální délka polena: | 40 cm |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Pečící trouba (F): | Ano |
| Průměr kouřovodu (F): | 150 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 420 x 250 x 310 mm |
| Rozměry trouby (š x h x v): | 390 x 310 x 180 mm |
| Šířka: | 530 mm |
| Teplovodní výměník: | ne |
| Trouba: | ano |
| Výška: | 1000 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
