KRATKI vložka do biokrbu velká 150x451
Kód: EKO-002339.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Jednoduché vkládání místo roštu teplovodních krbových vložek Kratki. Pomocí této vložky můžete svojí krbovou vložku používat také jako Bio krb.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství - dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5901350006009 |
| Barevné provedení (F): | sříbrná |
| Celková váha: | 2,7 kg |
| Jmenovitý výkon (F): | 2,5 Kw |
| Materiál (F): | ušlechtilá ocel |
| Objem zásobníku na biolíh: | 1,6 l |
| Rozměr: | 150 x 451 x 50 mm mm |
| Spotřeba paliva: | 0,3 l/hod. |
| Vytápěcí schopnost: | 25 m3 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
