KRATKI ozdobné keramické prvky - bříza
Kód: EKO-001577.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Trychtýř, ozdobné kameny či keramické doplňky by neměli chybět ve výbavě každého biokrbu. Biokrb nahrazuje pohled do hořícího krbu tam kde to není možné. Proč ten pohled nemít dokonalý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství - dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 5901350060018 |
| Balení: | 5ks |
| Barevné provedení (F): | přírodní, hnědé tóny |
| Materiál (F): | Keramika |
| Průměr: | 5-7 mm |
| Rozměr: | 180-200 mm |
| Váha: | 0,8 kg |
| Výrobce: | Kratki |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
