KRATKI krbová vložka NBC 8 500/500 levé a pravé prosklení s výsuvem
Kód: EKO-002753.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová vložka NBC 8 500/500 levé a pravé prosklení s výsuvemDoplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 238 kg |
| EAN: | 5901350034330 |
| Délka polen: | 40 cm |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Horní otevírání: | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení (F): | třístranné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,4 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4 kW |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ otvírání: | Horní výsuv |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 83 % |
| Váha: | 238 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
