KRATKI Krbová vložka MBO PW 15 s výměníkem, pravé prosklení
Kód: EKO-005677.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
KRATKI Krbová vložka MBO PW 15 s výměníkem, pravé prosklení
- dvoustupňové spalování
- přívod vzduchu
- oplach skla
- popelník
- ocelový plech
- splňuje EKODESIGN
Vložka je vybavena dekorativním skleněným sklem, díky kterému vypadá elegantně a moderně. Kromě toho použití tohoto roztoku vizuálně zvětšuje přední část kazety.
->Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplovodní krbové vložky (s výměníkem) |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 250 kg |
| EAN: | 5901350032930 |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 50 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,10 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 15 kW |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Modelová řada: | KRATKI MBO |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Objem tepelného výměníku: | 42 l |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník: | Ne |
| Prosklení (F): | rohové - pravé |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm mm |
| Průměrná teplota spalin: | 210 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 19,5 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 7,5 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 910x1340x575 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 83 % |
| Váha: | 250 kg |
| Výkon do vody (F): | 8 kW |
| Výkon do vody (kW): | 8 |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovodní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
