KRATKI krbová vložka Maja 8
Kód: EKO-002679.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Proč krbová vložka KRATKI MAJA 8?
- celolitinová krbová vložka
- z kvalitní litiny o minimální síle 8 mm
- litinový rošt
- systém studené kliky
- popelník
- oplach skla
- s klapkou
- splňuje normu BImSchV 2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 114 kg |
| EAN: | 5901350010938 |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 33 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,10 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Klapka: | Ano |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Modelová řada: | KRATKI MAJA |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 238 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,4 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 600x701x403 mm |
| Rozměr skla: | 472x347 mm |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 80 % |
| Váha: | 114 kg |
| Vytápěcí schopnost: | 240-325 m3 |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
