KRATKI krbová vložka Maja 8 DECO BS, levé prosklení
Kód: EKO-003433.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová vložka Maja 8 BS, levé prosklení DECODoplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 139 kg |
| EAN: | 5901350030653 |
| Délka polen: | 33 cm |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Modelová řada: | KRATKI MAJA |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Prosklení (F): | rohové - levé |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,4 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4 kW |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 80 % |
| Váha: | 139 kg |
| Vytápěcí schopnost: | 240-325 m3 |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
