KRATKI krbová vložka ARKE 80
Kód: EKO-005290.png?69639378)


Detailní popis produktu
Proč krbová vložka KRATKI ARKE 80?
- krbová vložka z kvalitní oceli
- vložka je vybavena turbínami
- umožňuje instalaci do stávajících otevřených krbů
- splňuje normu ekodesign
- oplach skla
- popelník
Kazeta je vybavena turbínami o objemu 280 m3/h s nízkou spotřebou energie (38 W) pod spalovací komorou. Turbíny jsou zodpovědné za vynucovací cirkulaci vzduchu v jednotce, takže teplo se efektivněji vrací do životního prostředí. Zařízení má třístupňové ovládání provozu ventilátorů. V závislosti na volbě jednoho z nich:
- poloha 0 - turbíny se automaticky zapnou a pracují při snížené rychlosti, když snímač dosáhne 50 °C. (Snímač je umístěn pod popelníkem v přední části přístroje),
- položka 1 – turbíny pracují nepřetržitě při snížené rychlosti bez ohledu na provoz kazety,
- položka 2 – turbíny pracují nepřetržitě při plných otáčkách bez ohledu na provoz kazety
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 132 kg |
| EAN: | 5901350033432 |
| Akumulační materiál: | TERMOTEC |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 35 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,10 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 12 kW |
| Kouřovod (F): | 200 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm mm |
| Průměrná teplota spalin: | 320 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 15,6 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 6 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 850x614x528 mm |
| Rozměr skla: | 707x415 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 75 % |
| Váha: | 132 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Krbová vložka Arke 80 video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
