KRATKI krbová kamna THOR View - černá
Kód: EKO-002934.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Proč krbová kamna Kratki THOR?
- Velké prosklení
- Dekorativní sklo
- Moderní design
- Vece kvalitní zpracování
- Pevná a robustní rukojeť
- Vhodná pro domy s rekuperací
- Kamna splňují přísné normy BImSchV 2
- …atd.
Účinnější spalování a delší udržování teploty je způsobeno obložením spalovací komory Acumotte, tepelně akumulačním materiálem, který zvyšuje teplotu v peci.
Po spalování částeček paliva je způsobeno deflektorem, který prodlužuje cestu výfuku. Tento proces zvyšuje účinnost spalování a zaručuje lepší využití energie a tím minimalizuje emise škodlivých látek do ovzduší.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplovzdušná krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 175 kg |
| EAN: | 5901350043110 |
| Barva: | černá |
| Délka polen: | 30 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,10 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 10 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Průměrná teplota spalin: | 215 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 13 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 5 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 521 x 1224 x 438 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ kamen: | dvouplášťová |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 83 % |
| Váha: | 175 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
