KRATKI krbová kamna ROLLO
Kód: EKO-011312.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová kamna ROLLO
Kamna Rollo jsou ekologická kamna válcového tvaru, která kombinuje tradiční design a moderní technologie. Má ocelové tělo, zajišťující odolnost a dlouhodobé udržení tepla. Jde o výrobek, který je nejen estetický, ale i ekologický a efektivně vytápí místnosti.
Výhody krbových kamen
- Kamna splňují požadavky Ecodesign a standardu BlmSchV 2 a nastavuje maximální emise CO
- Barva odolná vůči vysokým teplotám
- Žáruvzdorná keramika s vysokou tepelnou odolností až do 660°C
- Děrovaná konstrukce rukojeti způsobuje její přirozená chlazení
- Zadní a horní vývod krbových kamen
- Komora pod topeništěm je vybavena mechanismem push to open - otevírání stisknutím
- Prosklení kamen zůstává čisté díky systému Clean Glass. Vzduchová clona odděluje sklo od ohniště, díky tomu se nešpiní
- Záruka 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplovzdušná krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 104 kg |
| EAN: | 5903751182481 |
| Barva: | černá |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 25 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,08 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Průměrná teplota spalin: | 265 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,4 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 526 x 976 x 402 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ kamen: | dvouplášťová |
| Typ skla: | zaoblené |
| Účinnost kamen: | 78 % |
| Váha: | 148 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
