KRATKI krbová kamna KOZA VEGA (150mm) - černá
Kód: EKO-002928.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová kamna KOZA VEGA (150mm) - černá
Jedná so krbová kamna vyrobená z prvotřídní ocele, díky které odolává vysokým teplotám. Topeniště (spalovací komora) je vyložena novým keramickým materiálem ACUMOTTE, který spolu s třístupňovým spalováním výrazně zvyšuje účinnost krbových kamen, tak jejich spotřebu.
Proč krbová kamna KOZA VEGA (150mm) - černá?
- Ovládání celkového hoření a spalování jedním regulátorem pod dvířky
- Vysoká bezpečnost při použití
- Vysoká kvalita materiálu a následných svárů
- Oplach skla
- Pohodlná a elegantní rukojet
- Dekorativní černěné prosklení
- Sklo odolné teplotám až 800°C
- Horní a zadní vývod
- 5let záruka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplovzdušná krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 90 kg |
| EAN: | 5901350018224 |
| Barva: | černá |
| Délka polen: | 25 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,10 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Průměrná teplota spalin: | 280 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 7,8 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3 kW |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ kamen: | dvouplášťová |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 78 % |
| Váha: | 90 Kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
