KRATKI krbová kamna KOZA K8 - černá
Kód: EKO-002887.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Proč krbová kamna KOZA K8 - černá?
Krbová kamna Koza jsou vyráběna v té nejvyšší kvalitě firmou KRATKI, která patří mezi největší výrobce krbových kamen a krbových vožek v Evropě.
Maximální výkon a bezporuchový provoz krbových kamen Koza K6 má na svědomí mimo jiné i vysoce kvalitní litina o síle materiálu 8 mm. Součástí spalovací komory je i deflektor, který slouží jako clona, která zabrání okamžitému úniku tepla do komína.
Výhody krbových kamen
- Zpracování a systém studené rukojeti umožňuje přikládání i počas provozu
- Součástí krbových kamen je i popelník ve kterém se hromadí popel z vyhořelého dřeva
- Pohyblivý rošt na odstranení či sesypání popela ze spalovací komory do popelník
- Systém oplachu skla
- Zadní a horní vývod krbových kamen
- Záruka 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 126 kg |
| EAN: | 5901350041123 |
| Barva: | černá |
| Délka polen: | 35 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,19 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 9 kW |
| Kouřovod (F): | 130 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Průměrná teplota spalin: | 385 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 11,7 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4,5 kW |
| Rozměr skla (Š x V): | 341x269 mm |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Typ kamen: | jednoplášťová, sálává |
| Typ skla: | panoramatické |
| Účinnost kamen: | 75 % |
| Váha: | 126 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
