KRATKI krbová kamna KOZA ENYO panoramatické sklo
Kód: EKO-005357.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
KRATKI krbová kamna KOZA ENYO panoramatické sklo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplovzdušná krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 144 kg |
| EAN: | 5901350014950 |
| Barva: | černá |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 30 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,10 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Obložení spalovací komory: | šamot |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Provozní tah: | 10-14 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 239 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 7,8 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 509x1128x434 mm |
| Rozměr skla (Š x V): | 386x271 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ skla: | panoramatické |
| Účinnost kamen: | 80 % |
| Váha: | 144 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Krbová kamna KOZA/ENYO/R video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
