KRATKI krbová kamna KOZA AB s ocelovou horní deskou - bílá kachle
Kód: EKO-002908.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová kamna (kachlová) KOZA AB s ocelovou horní deskou - bílá kachle
Jedná se o krbová kamna s nejnovější technologii konstrukce za nejlepší cenu ve své kategorii na trhu. Topeniště (spalovací komora) je vyložena novým keramickým materiálem ACUMOTTE, který spolu s třístupňovým spalováním výrazně zvyšuje účinnost krbových kamen, tak jejich spotřebu.
Proč krbová kamna Koza AB? A jaké jsou jejich výhody?
- Ovládání všech vzduchů jedním táhlem
- Oplach skla předehřátým vzduchem
- Sklo umožňující pohlédnout na plamen z různých uhlů
- Dvířka dveřníku „push to open“ (otevři zmáčknutím)
- Externí přívod vzduchu
- Vhodná pro nízkoenergetické a pasivní domy
- Ocelová horní deska
- Kachlové provedení
- 5 let záruka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplovzdušná krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 106 kg |
| EAN: | 5901350017500 |
| Barva: | bílá |
| Délka polen: | 25 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,08 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, keramika |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Průměrná teplota spalin: | 265 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,4 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4 kW |
| Rozměr skla (Š x V): | 290x430 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ kamen: | dvouplášťová |
| Typ skla: | panoramatické |
| Účinnost kamen: | 78 % |
| Váha: | 106 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
