KRATKI krbová kamna KOZA AB S/2 smetanová
Kód: EKO-005348.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
KRATKI krbová kamna KOZA AB S/2 smetanová
- Oplach skla předehřátým vzduchem
- Sekundární spalování
- Dvířka dveřníku „push to open“ (otevři zmáčknutím)
- Externí přívod vzduchu
- Vhodná pro nízkoenergetické a pasivní domy
- 5 let záruka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplovzdušná krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 125 kg |
| EAN: | 5901350017463 |
| Barva: | smetanová |
| Délka polen: | 50 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,09 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 10 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Obložení spalovací komory: | šamot |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Průměrná teplota spalin: | 280 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 13 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 5 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 761x1052x460 mm |
| Rozměr skla (Š x V): | 540x430 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ skla: | panoramatické |
| Účinnost kamen: | 80 % |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Krbová kamna KOZA AB/S/2/KAFEL smetanová video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
