KRATKI krbová kamna INGA
Kód: EKO-011310.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová kamna INGA
INGA jsou moderní kamna na dřevo s jednoduchou a elegantní povrchovou úpravou s třístranným pohledem na oheň. Interiér kamen obložený TERMOTECEM dokonale kontrastuje s korpusem a dodává kamnům moderní vzhled. Na kamnech je černá ocelová rukojeť pro otevírání dvířek a systém click-clack pro bezpečné uzavření spalovací komory. Díky tomu se kamna skvěle hodí do domů s rekuperací.
Výhody krbových kamen
- Třístranný výhled na oheň
- Barva odolná vůči vysokým teplotám
- Žáruvzdorná keramika s vysokou tepelnou odolností až do 660°C
- Hlubší spalovací komora do které se vejde více dřeva.
- Zadní a horní vývod krbových kamen
- Patentovaný systém zavírání dveří click-clack zajišťuje bezpečnost zavírání a pevné uzamčení
- Prosklení kamen zůstává čisté díky systému Clean Glass. Vzduchová clona odděluje sklo od ohniště, díky tomu se nešpiní
- Záruka 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplovzdušná krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 203 kg |
| EAN: | 5903751143024 |
| Barva: | černá |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 35 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,07 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Průměrná teplota spalin: | 300 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,4 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 538 x 1466 x 468 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ kamen: | dvouplášťová |
| Typ skla: | třístranné |
| Účinnost kamen: | 79,6 % |
| Váha: | 203 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
