Koš na dřevo proutěný rovný, tmavý
Kód: HSF15-073.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Koš na dřevo proutěný rovný, tmavýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 9005249009174 |
| Barevné varianty: | Hnědá |
| Délka: | 49 cm |
| Materiál (F2): | proutěný z přírodního dřeva |
| Šířka: | 36 cm |
| Váha: | 0,5 kg |
| Výška: | 50 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
