Koš na dřevo proutěný rovný, tmavý prošívaný
Kód: HSF15-079.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Koš na dřevo proutěný rovný, tmavý prošívanýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 9005249035296 |
| Balení obsahuje: | košík |
| Barevné provedení (F): | tmavě hnědá |
| Celková váha: | 0,5 kg |
| Délka: | 28 cm |
| Šířka: | 68 cm |
| Výška: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
