Koš na dřevo FLAMINGO HS003
Kód: HSF15-106.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Koš na dřevo FLAMINGO HS003 Materiál: PlsťDoplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.77 kg |
| EAN: | 8594155833559 |
| Balení obsahuje: | koš |
| Barevné provedení (F): | antracit |
| Celková váha: | 2,25 kg |
| Délka: | 53 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 35 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
