Koš na dřevo FLAMINGO HS002
Kód: HSF15-105.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Koš na dřevo FLAMINGO HS002 kovovýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.44 kg |
| EAN: | 8594155833542 |
| Balení obsahuje: | koš |
| Barevné provedení (F): | antracit |
| Celková váha: | 2,3 kg |
| Délka: | 40,5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 47 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
