Komínový kartáč nylonový 175 mm
Kód: EKO-004732.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Nylonový kartáč k čištění komínu
Nylonové kartáče: Tyto kartáče jsou určené k čištění nerezových komínů.
Rozměr nylonového kartáče, by měl odpovídat rozměru Vašeho komínu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5904341515849 |
| Barevné provedení (F): | Zelená |
| Materiál (F2): | Nylon |
| Průměr: | 175 mm |
| Typ závitu: | M12 |
| Váha: | 1,7 kg |
| Výrobce: | Nordflam |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
