Komínová Rotomax 200mm
Kód: HSF17-040.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Použití: odtah z kotlů, kamen a krbů, ventilací
Komínová hlavice Rotomax slouží ke zlepšení komínového tahu. Dále potom zabraňuje redukci tahu před vychřicí a horšími povětrnostními podmínkami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 9005249003431 |
| Barevné provedení (F): | stříbrná |
| Doporučená provozní teplota: | 500 °C |
| Materiál (F2): | Chromoniklový plech |
| Průměr: | 200 mm |
| Váha: | 4 kg |
| Výrobce: | Parkanex |
| Vzdálenost šroubů: | 26 cm |
| Základna: | 35x35 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
