Komínová Rotoflex 200mm
Kód: HSF17-115.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Otočná komínová hlavice Rotoflex je zařízení určené ke zvýšení tahu v komínech. Současně slouží také jako zpětná klapka.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 9005249006517 |
| Barevné provedení (F): | stříbrná |
| Materiál (F2): | Chromoniklový plech |
| Rozměr: | 200 mm |
| Váha: | 4 kg |
| Výrobce: | Parkanex |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
