Komínová dvířka vybírací 155x205 mm, bílá
Kód: HSF17-034.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Komínová dvířka slouží k uzavření tvarovky a komínového průduchu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 9005249017193 |
| Barevné provedení (F): | bílá |
| Materiál (F2): | ocel |
| Váha: | 1,05 kg |
| Vnější rozměr dvířek: | 245 x 195 mm |
| Vnitřní rozměr dvířek: | 205 x 155 mm |
| Výrobce: | Parkanex |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
