Komínová dvířka šedá BASIC - 140x140
Kód: EKO-003992.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Komínová dvířka šedá BASIC - 140x140Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 5904341519489 |
| Barevné provedení (F): | šedá |
| Materiál (F2): | ocel |
| Rozměr: | 140 x 140 mm |
| Váha: | 0,8 kg |
| Výrobce: | Nordflam |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
