Komínová dvířka bílá BASIC 140x140
Kód: EKO-000057.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Komínová dvířka bílá BASIC 14x14Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5904341515689 |
| Barevné provedení (F): | bílá |
| Materiál (F2): | ocel |
| Šířka: | 140 mm |
| Váha: | 0,8 kg |
| Výrobce: | Nordflam |
| Výška: | 140 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
