Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO ® PERU 11/7kW, kachle bílá, elektronická regulace
Kód: HSF34-121.png?69639378)


Detailní popis produktu
Nejmodernější teplovodní kachlová krbová kamna Aquaflam VARIO PERU, splňující nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vysoce efektivní a ekologicky šetrná. Technologie sekundárního spalování s účinností přesahující 80 %. Jedinečné řešení, které nabízí jednoduchý přechod z teplovodního na teplovzdušný způsob vytápění.
Vyrobena z nejkvalitnějších materiálů dle technologie splňující nejpřísnější evropské normy. Teplovodní výměník je standardně vybaven ochlazovací smyčkou chránící proti přetopení. Přirozený přívod terciárního vzduchu zajišťuje dokonalé spalování a stálý přísun vzduchu. Možnost napojení externího vzduchu je samozřejmostí. Varianta s integrovanou elektronickou regulací automaticky chrání kamna proti přetopení.
Plášť kamen tvoří pravé ručně vyráběné kachle, které díky své hmotnosti a akumulační schopnosti prodlužují sálání tepla ještě dlouho po vyhasnutí ohně. Každá kachle je originál – vyráběná ručně tradiční technologií.
Vyberte si sami, jak budete svá kamna používat. Dva výkony teplovodních výměníků a možnost provozovat kamna jako teplovzdušná – to jsou Aquaflam VARIO PERU!
Dostupné barevné varianty ručně vyráběných kachlí:
Bílá • Krémová • Modrá • Zelená • Hnědá
DESIGN, VÝKON, REGULACE
VÝBĚR VÝKONU
Možnost volby výkonu teplovodního výměníku: 3–9 kW nebo 5–11 kW.
REGULACE KRBOVÝCH KAMEN
Manuální pomocí táhla nebo elektronická regulace s bezpečnostním čidlem.
TEPLOVODNÍ / TEPLOVZDUŠNÁ VERZE
Díky možnosti vyměnit výměník za deflektor lze kamna používat také jako čistě teplovzdušná.
SPOLEHLIVÉ TŘÍBODOVÉ ZAVÍRÁNÍ
Zajišťuje dlouhodobě přesné dovírání dvířek a komfortní obsluhu.
DOKONALÉ SPALOVÁNÍ
Řízený přívod primárního, sekundárního i terciárního vzduchu zaručuje vysokou účinnost, nízké emise a čisté sklo během provozu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kachlová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 232 kg |
| EAN: | 8594155830923 |
| Barva: | kachle bílá |
| Délka polen: | 40 cm |
| Elektronická regulace: | Ano |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,094 % |
| Hmotnost: | 232 kg |
| Jmenovitý výkon celkový: | 11 kW |
| Jmenovitý výkon do vody (F): | 7 kW |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Maximální provozní tlak: | 2,5 bar |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Norma: | EN 16510-2-1, BlmSchV - Stufe 2, Ekodesign |
| Objem tepelného výměníku: | 8,7 l |
| Ochlazovací smyčka: | Ano |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Provozní tah: | 12 - 14 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 120 mm |
| Průměrná teplota spalin: | 267 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon: | 7 - 15 kW |
| Regulovatelný výkon do vody: | 5 - 11 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 761x1023x492 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 3 kg/hod |
| Terciární přívod vzduchu: | Ano |
| Typ kamen: | teplovodní - dvouplášťová, konvekční |
| Typ skla: | rovné, luxury černěné |
| Účinnost: | 80,9 % |
| Výhřevnost: | 140 - 300 m3 |
| Vyměnitelná dlažba: | Ano |
| Vývod spalin: | 150 mm |
| Zák. 201/2012 Sb. od 2018: | Ano |
| Záruka: | 5 let |
HS Flamingo - videoklip společnosti
HS Flamingo - videoklip společnosti
Krbová kamna PERU - montáž kachlí
Video katalog - Krbová kamna Aquaflam VARIO
Video prezentace kachlových kamen PERU
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
