Heta Inspire 55H K
Kód: 80550200.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová kamna Inspire 55H K jsou kamna s litinovou varnou plotnou a se zásobníkem na dřevo. Dále tato kamna vynikají hlavně širokou spalovací komorou, účinným hořením a masivní konstrukcí z kamnářské oceli tl. 5 mm.
Tento model je širší verzí oproti modelu Inspire 45, což umožňuje vkládat polena přes 50 cm (šířka komory 56 cm).
Ohromí hlavně perfektním a čistým spalováním vč. systému oplachu skel vzduchem.
Velice pohodlný je i systém otvírání pomocí nerezové kličky, která je na svém povrchu při provozu chladnější než standardní ocel.
Inspire 55H K jsou perfektní kamna pro přitápění i vytápění jako hlavní zdroj tepla.
PŘEDNOSTI KAMEN INSPIRE 55H K:
- Litinová varná plotna
- Široká spalovací komora - polena až 54 cm
- Oceněná kamna - 1. místo v kamnářské soutěži
- Dokonalé ovládání kamen, okamžitá reakce
- Integrovaný dřevník
- Plášť kamen o tl. 5mm (kamnářská mořená ocel DD11)
- Litinová dvířka
- Litinové dno topeniště
- Pohyblivý rošt
- Externí přívod vzduchu
- Účinnost 80 %
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 120 mm |
| Materiál (F): | ocel |
| Napojení kouřovodu (F): | zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 10 |
| Výška: | 910 |
| Šířka: | 652 |
| Hloubka: | 403 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 132 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 80 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 120 |
| Horní připojení kouřovodu: | ne |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 54 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1200 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 200 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
