Heta Inspire 40H
Kód: 80500100.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Inspire 40H vyniká svým malým rozměrem a účinným hořením.
Ohromí hlavně perfektním a čistým spalováním vč. systému oplachu skel vzduchem.
Velice pohodlný je i systém otvírání pomocí nerezové kličky, která je na svém povrchu při provozu chladnější než standardní ocel.
Inspire 40H jsou perfektní kamna pro vytápění menších prostor.
PŘEDNOSTI KAMEN INSPIRE 40H:
- Nízký výkon od 1,5 kW
- Perfektní a okamžitá ovladatelnost výkonu
- Plášť kamen o tl. 5 mm (kamnářská mořená ocel DD11)
- Litinová dvířka
- Litinové dno topeniště
- Pohyblivý rošt
- Externí přívod vzduchu
- Účinnost 81 %
- Malé rozměry
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 4 kW |
| Kouřovod (F): | 120 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 4 |
| Rozsah výkonu (kW): | 1,5 - 6 |
| Výška: | 855 |
| Šířka: | 460 |
| Hloubka: | 367 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 91 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 81 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 120 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 36 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 850 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | do 5 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 30 - 120 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
