Heta Icon-Line Eclipse XL
Kód: 9010-026000 9010-026000-9010KON0120 Zvolte variantu.png?69639378)


Detailní popis produktu
Modelová řada kamen Icon-Line Eclipse XL vyniká prostorným topeništěm a jemným minimalistickým a zároveň luxusním vzhledem zaoblených tvarů s velkým keramickým sklem. Kamna nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 3,5 kW a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem.
Kamna jsou nabízena ve verzi s čelním zaobleným prosklením. Obklad kamen může být ocelový, s mastkovou horní deskou nebo kompletní z mastkového akumulačního kamene.
Ohromí hlavně perfektním a čistým spalováním s vysokou účinností včetně systému oplachu skla sekundárním vzduchem.
Kamna mají bezroštovou konstrukci topeniště, díky kterému dochází k maximálnímu prohoření paliva s nízkými emisemi ve spalinách.
Velice pohodlný je i systém otvírání pomocí madla na dvířkách a ovládání vzduchu předním kolečkem pod dvířky, které je potaženo speciálním nehořlavým materiálem, takže při obsluze kamen je maximálně eliminováno riziko popálení.
Modelová řada Icon-Line Eclipse XL je ideálním řešením pro vytápění středně velkých prostor nebo nízkoenergetických objektů.
PŘEDNOSTI KAMEN ICON-LINE ECLIPSE XL:
- Vynikající regulace průběhu hoření
- Vysoká reálná účinnost spalování
- Nízké emise
- Precizní těsnost celé konstrukce kamen a spalovacího prostoru
- Izolované kolečko na ovládání vzduchu a madlo na otvírání dvířek proti popálení
- 2 barevné varianty laku - černá / šedá
- Možnost akumulace horní mastkovou deskou nebo kompletním obkladem z mastku (volitelné)
- Úložný prostor ve spodní části na dřevo či jiné pomůcky
- Možnost přiobjednání dvířek pro zakrytí úložného prostoru
- Externí přívod vzduchu
- Vhodná pro nízkoenergetické objekty
- Možnost varianty s masivním kompletním obkladem z mastku pro vyšší akumulační vlastnosti kamen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 7,1 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, mastek |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 7,1 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3,5 - 9 |
| Výška: | 1000 |
| Šířka: | 665 |
| Hloubka: | 447 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 135, 143 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 81 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 45 |
| Obklad kamen: | mastek, bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ne |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | zaoblená |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1200 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 70 - 220 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
