Heta Icon-Line Eclipse s bočním prosklením - obklad mastek
Kód: 9011-027102-9011KON1201.png?69639378)


Detailní popis produktu
Modelová řada kamen Icon-Line Eclipse s bočním prosklením vyniká kompaktní velikostí a jemným minimalistickým a zároveň luxusním vzhledem zaoblených tvarů s velkým keramickým sklem. Kamna nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 2 kW a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem.
Kamna jsou nabízena ve verzi s prosklením z obou boků kamen, ale i ve verzi pouze s čelním prosklením. Obklad kamen může být ocelový, s mastkovou horní deskou nebo kompletní z mastkového akumulačního kamene.
Ohromí hlavně perfektním a čistým spalováním s vysokou účinností včetně systému oplachu skla sekundárním vzduchem.
Kamna mají bezroštovou konstrukci topeniště, díky kterému dochází k maximálnímu prohoření paliva s nízkými emisemi ve spalinách.
Velice pohodlný je i systém otvírání pomocí madla na dvířkách a ovládání vzduchu předním kolečkem pod dvířky, které je potaženo speciálním nehořlavým materiálem, takže při obsluze kamen je maximálně eliminováno riziko popálení.
Modelová řada Icon-Line Eclipse je ideálním řešením pro vytápění menších prostor nebo nízkoenergetických a pasivních objektů.
PŘEDNOSTI KAMEN ICON-LINE ECLIPSE S BOČNÍM PROSKLENÍM:
- Nízký výkon s vynikající regulovatelností
- Vysoká reálná účinnost spalování
- Nízké emise
- Precizní těsnost celé konstrukce kamen a spalovacího prostoru
- Boční prosklení pro ještě větší požitek při pohledu na tančící plameny
- Izolované kolečko na ovládání vzduchu a madlo na otvírání dvířek proti popálení
- 2 barevné varianty laku - černá / šedá
- Možnost akumulace horní mastkovou deskou nebo kompletním obkladem z mastku (volitelné)
- Úložný prostor ve spodní části na dřevo či jiné pomůcky
- Možnost přiobjednání dvířek pro zakrytí úložného prostoru
- Externí přívod vzduchu
- Vhodná pro pasivní a nízkoenergetické objekty
- Masivní obklad z mastku pro větší akumulační vlastnosti kamen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 5,4 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, mastek |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 5,4 |
| Rozsah výkonu (kW): | 2 - 7 |
| Výška: | 935 |
| Šířka: | 454 |
| Hloubka: | 394 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 127 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 79 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 30 |
| Obklad kamen: | mastek |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | tří-stranné |
| Rošt: | ne |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | zaoblená |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | do 5 kW, 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 40 - 180 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
