HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 8 mm - akce
Kód: HSF17-153.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Sklo pod krbová kamna
Řešíte ochranu plochy před krbem nebo krbovou vložkou? Toto lze vyřešit několika způsoby, ale ten nejlepší, nejhezčí a kvalitní je použitím skleněné podložky. Sklo pod krbová kamna nabízíme se zabroušenou hranou v různých velikostech tvarech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skla pod kamna 8mm |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20.5 kg |
| EAN: | 8594155839711 |
| Barevné provedení (F): | průhledné |
| Materiál (F2): | kalené sklo |
| Rozměr: | 1000 x 1000 mm |
| Váha: | 11,5 kg |
| Výrobce: | HS Flamingo s.r.o. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
