Heta Scan-Line 8 – obklad mastek
Kód: 80560000-8056KON1200.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Heta Scan-Line 8 – obklad mastek | Akumulační elegance
Heta Scan-Line 8 s kompletním obkladem z mastku představují prémiovou akumulační variantu této oblíbené modelové řady. Boky i horní deska jsou vyrobeny z přírodního akumulačního kamene – mastku, který dokáže teplo postupně uvolňovat ještě dlouho po vyhasnutí ohně.
Konstrukce zahrnuje litinová dvířka a rošt spalovací komory. Dvířka jsou vybavena pístovou brzdou a integrovaným samozavíracím mechanismem – po otevření a puštění se pomalu a bezpečně dovřou a dotěsní. Odnímatelná klička zachovává čistý a nerušený design kamen.
Scan-Line 8 jsou dokonalým příkladem skandinávského minimalistického designu se zaměřením na funkčnost a precizní konstrukci. Nízký výkon od 2 kW je ideální pro moderní a nízkoenergetické domy.
Spalovací komora je perfektně izolovaná a doplněná systémem oplachu skla vzduchem, který minimalizuje usazování nečistot. Velké prosklení umožňuje maximální požitek z plamenů.
Ve spodní části kamen se nachází speciální utěsněný popelník o objemu 5 litrů (patentováno), který zajišťuje čistou a komfortní manipulaci.
Přednosti modelu Scan-Line 8 – obklad mastek
- Masivní obklad z akumulačního mastku (boky + horní deska)
- Pístová brzda a automatický samozavírač dvířek
- Odnímatelná klička
- Litinová dvířka a rošt
- Nízký výkon od 2 kW
- Vysoká účinnost a čisté spalování
- Patentovaný utěsněný popelník 5 l
- Externí přívod vzduchu
- Okrasné svislé boční proužky (černé / stříbrné / červené / měděné)
Heta Scan-Line 8 s mastkovým obkladem jsou ideální volbou pro zákazníky, kteří chtějí maximální akumulaci tepla, nízký výkon a elegantní přírodní vzhled v moderním interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 4,5 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | litina, mastek |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Rozsah výkonu (kW): | 2 - 8 |
| Výška: | 1029 |
| Šířka: | 443 |
| Hloubka: | 443 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 134 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 81 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,1 |
| Obklad kamen: | mastek |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 850 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | do 5 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 40 - 160 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
