Heta Scan-Line 8 – boční prosklení
Kód: 80565100 80565100-8056KON0120 Zvolte variantu.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Heta Scan-Line 8 – boční prosklení | Mistr mezi kamny
Heta Scan-Line 8 s bočním prosklením představují vrchol skandinávského minimalistického designu a technické preciznosti. Celokulaté provedení kombinuje litinová dvířka, horní litinovou desku a ocelový plášť s izolačním dvojitým bočním prosklením, které minimalizuje sálání tepla do stran a zároveň umožňuje ještě lepší pohled na plameny.
Dvířka spalovací komory jsou vybavena integrovaným pneumatickým samozavíracím mechanismem a odnímatelnou kličkou, kterou lze uložit do spodních dvířek. Díky tomu nehrozí popálení při přikládání a čistý design kamen zůstává nerušený.
Spalovací komora je prostorná a doplněná o technologii oplachu skla vzduchem, která omezuje usazování nečistot. Velké čelní i boční prosklení zajišťuje maximální vizuální zážitek z ohně.
Ve spodní části kamen se nachází speciální utěsněný popelník o objemu 5 litrů (patentováno), který umožňuje čistou a komfortní manipulaci.
Přednosti modelu Scan-Line 8 – boční prosklení
- Dvojité izolační boční prosklení
- Pneumatický automatický samozavírač dvířek
- Odnímatelná a bezpečně uložitelná klička
- Litinová dvířka, horní deska i dno spalovací komory
- Nízký výkon – vhodné i pro moderní domy
- Vysoká účinnost a čisté spalování
- Patentovaný utěsněný popelník 5 l
- Externí přívod vzduchu
- Možnost akumulace obkladem z mastku
- Pohyblivý litinový rošt
Heta Scan-Line 8 s bočním prosklením jsou ideální volbou pro zákazníky, kteří chtějí maximální pohled na plameny, nízký výkon a špičkové zpracování v čistém skandinávském stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 4,5 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Rozsah výkonu (kW): | 2 - 8 |
| Výška: | 1011 |
| Šířka: | 445 |
| Hloubka: | 445 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 106 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 81 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,1 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | tří-stranné |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 700 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | do 5 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 40 - 160 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
