hede 1D panorama Základní provedení
Kód: H15300.png?69639378)


Detailní popis produktu
Jedná se o velmi odolná krbová kamna vyrobena z ušlechtilé kamnářské oceli s prosklením ze tří stran, takže můžete sledovat hru plamenů i z boků kamen. Jsou to v podstatě krbová kamna hede 1 Panorama postavena na podstavec, který zároveň slouží jako prostor pro skladování dřeva.
Specialitou těchto kamen jsou boční skla s nepřilnavou vnitřní vrstvou, která zaručují, že tato skla zůstanou vždy čistá a vy si budete moci užít krásu plamenů i z boků kamen.
Tato krbová kamna jsou certifikována dle evropské normy EN13240 a jelikož mají velice účinné a čisté spalování, obdržela britský certifikát od britské vládní agentury Defra, která uděluje povolení k prodeji v hustě obydlených oblastech (města apod.), kde se kamna bez této certifikace prodávat nesmějí.
Na plášť kamen je prodloužená záruka 5 let.
PŘEDNOSTI KAMEN HEDE 1D PANORAMA:
- Prosklení ze tří stran (speciální sklo, které se nikdy nezakouří - se speciální vnitřní nepřilnavou vrstvou)
- Speciální kamnářská ocel o tl.5 mm
- Vysoká účinnost 82,7 %
- Terciální vzduch - spalování dřevoplynů
- Velká spalovací komora - možné vkládat polena až 36 cm
- Speciální otěruvzdorný lak
- Vhodné i do menších prostor
- Horní i zadní odkouření
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 5 kW |
| Kouřovod (F): | 130 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 5 |
| Rozsah výkonu (kW): | 2 - 8 |
| Výška: | 937 |
| Šířka: | 496 |
| Hloubka: | 286 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 79 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 82,7 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 130 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ne |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 36 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,6 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | tří-stranné |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | do 5 kW, 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 40 - 160 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
