HAAS+SOHN UKA černá
Kód: 0434815100000.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová kamna UKA
Krbová kamna UKA o výkonu 2,0 – 6,2 kW a účinností 77 % jsou spolehlivým řešením pro vytápění menších prostor do 111 m³. Napojení do komínu je možné horní i zadní o průměru 130 mm. Kamna UKA disponují komfortním ovládáním přívodu vzduchu jedním regulátorem (Easy control) a nabízí možnost doplnění externího přívodu vzduchu.
Bytelná a jednoduchá
Sympatický společník do menších prostor, jehož design jednoduše nestárne. Nadčasové černé těleso je doplněno masivními litinovými dvířky, která zajišťují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Konstrukce kamen je vyrobena z 10 mm silného plechu, což zaručuje jejich robustnost, stabilitu a dlouhodobou spolehlivost při každodenním provozu.
Výhody
Litinová dvířka
Možnost doplnění externího přívodu vzduchu
Technické parametry
Model: UKA
Barevné provedení: Černá
Objednací číslo: 0434815100000
Výkon: 2,0 – 6,2 kW
Rozměry: 625 × 460 × 401 mm
Hmotnost: 86 kg
Průměr kouřovodu: 130 mm
Vývod kouřovodu: Horní / zadní
Účinnost: 77 %
Vytápěcí schopnost: 111 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A

.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 99.32 kg |
| EAN: | 8595235527566 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 130 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 86.00 |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka [mm]: | 401 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 99.32 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 6.00 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 460 |
| Výška [mm]: | 625 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
HAAS+SOHN UKA černá
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
