HAAS+SOHN SKIVE II
Kód: 0434715650000.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová kamna SKIVE II
Krbová kamna SKIVE II o výkonu 4,0 – 12,2 kW a účinností 77 % jsou vhodná pro vytápění středně velkých a větších prostor do 220 m³. Napojení do komínu je možné horní i zadní o průměru 150 mm. Kamna SKIVE II kombinují terciární spalování, uzavíratelný přívod vzduchu, externí přívod vzduchu (CPV) a komfortní ovládání systémem Easy Control.
Lepší než televize
Téměř celou přední část kamen SKIVE II tvoří extra velká prosklená dvířka, díky kterým můžete pohodlně sledovat oheň. Do topeniště se vejdou polena až 50 cm, takže je potřeba méně přikládání a více pohody. Krbová kamna jsou zpracována v nadčasové černé barvě, která ladí do každého interiéru.
Systém Easy Control umožňuje pohodlnou regulaci intenzity hoření pomocí jednoho regulátoru umístěného na spodní straně kamen.
Vaše výhody
Uzavíratelný přívod vzduchu do ohniště
Easy Control – komfortní ovládání přívodu vzduchu jedním regulátorem
Externí přívod vzduchu (CPV) – ideální pro nízkoenergetické domy
Terciární spalování – dvojí spalování šetří palivo
Technické parametry
Model: SKIVE II
Barevné provedení: Černá
Objednací číslo: 0434715650000
Výkon: 4,0 – 12,2 kW
Rozměry: 810 × 632 × 455 mm
Hmotnost: 125 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod kouřovodu: Horní / zadní
Účinnost: 77 %
Vytápěcí schopnost: 220 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A

.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 140.59 kg |
| EAN: | 8595235531563 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 12 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | Dřevo, Dřevěné brikety, Uhelné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 125.44 |
| Další povolená paliva: | Uhelné brikety, Dřevěné brikety |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka [mm]: | 455 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 140.59 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 12.00 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 632 |
| Výška [mm]: | 810 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
