HAAS+SOHN SKARNES černá
Kód: 0434818600000.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová kamna SKARNES
Krbová kamna SKARNES o výkonu 2,7 – 8,3 kW a účinností 75 % jsou ideální volbou pro vytápění menších i středně velkých prostor do 149 m³. Napojení do komínu je možné horní i zadní o průměru 150 mm. Kamna SKARNES nabízejí komfortní ovládání díky systému Easy Control a možnost doplnění externího přívodu vzduchu.
S nádechem Skandinávie
Při pohledu na krbová kamna SKARNES se vám vybaví vřes, zelené louky a barevné rybářské domky. Bytelná litinová dvířka poskytují velkou prosklenou plochu a umožňují pohodlný pohled na plameny. Pod topeništěm se nachází prostorný box na dřevo, který zvyšuje komfort při skladování paliva. Kompaktní rozměry umožňují snadné umístění i do menších místností.
Systém Easy Control umožňuje ovládat intenzitu plamene pouze jedním regulátorem, což zajišťuje jednoduchou a komfortní obsluhu kamen.
Vaše výhody
Easy control – komfortní ovládání přívodu vzduchu jedním regulátorem
Litinová dvířka
Možnost doplnění externího přívodu vzduchu
Technické parametry
Model: SKARNES
Barevné provedení: Černá
Objednací číslo: 0434818600000
Výkon: 2,7 – 8,3 kW
Rozměry: 900 × 595 × 412 mm
Hmotnost: 126 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod kouřovodu: Horní / zadní
Účinnost: 75 %
Vytápěcí schopnost: 149 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A

.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 139.69 kg |
| EAN: | 8595235531754 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 126.36 |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka [mm]: | 412 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 139.69 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 8.00 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 595 |
| Výška [mm]: | 900 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
