HAAS+SOHN Salerno II černá
Kód: 0420414580000.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová kamna SALERNO II – Černá
Krbová kamna SALERNO II v barevném provedení černá o výkonu 2,1 – 4,4 kW a účinností 84 % jsou ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy do 79 m³. Napojení do komínu je možné horní i zadní o průměru 120 mm. Kamna kombinují uzavíratelný přívod vzduchu, Easy Control, externí přívod vzduchu (CPV) a terciární spalování, což zajišťuje úsporný a komfortní provoz.
Řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy
Krbová kamna SALERNO II s výkonem jen 4 kW bohatě stačí pro místnosti kolem 40 m², takže nedochází k přetápění. Díky regulátoru systému Easy Control lze v případě netopení uzamknout přívod vzduchu a zabránit úniku tepla komínem.
Vaše výhody
Uzavíratelný přívod vzduchu do ohniště
Easy Control – komfortní ovládání přívodu vzduchu jedním regulátorem
Externí přívod vzduchu (CPV) – ideální pro nízkoenergetické domy
Terciární spalování – dvojí spalování šetří palivo
Technické parametry
Model: SALERNO II
Barevné provedení: Černá
Objednací číslo: 0420414580000
Výkon: 2,1 – 4,4 kW
Rozměry: 984 × 512 × 427 mm
Hmotnost: 90 kg
Průměr kouřovodu: 120 mm
Vývod kouřovodu: Horní / zadní
Účinnost: 84 %
Vytápěcí schopnost: 79 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A+

.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 106.51 kg |
| EAN: | 8595235524039 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 4 kW |
| Kouřovod (F): | 120 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 89.84 |
| Energetická třída: | A+ |
| Hloubka [mm]: | 427 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 106.51 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 4.00 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 512 |
| Výška [mm]: | 984 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
HAAS+SOHN Salerno II černá
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
