HAAS+SOHN MALVIK-IV, černá
Kód: 0618516570000.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová vložka MALVIK-IV od HAAS+SOHN je navržena speciálně pro situace, kde je potřeba maximálně šetřit místem. Se svou šířkou pouhých 430 mm představuje perfektní řešení pro úzké a vysoké krbové obestavby, aniž by bylo nutné dělat kompromisy v kvalitě nebo funkčnosti.
Vložka umožňuje flexibilní instalaci díky možnosti volby zadního nebo horního vývodu kouřovodu. Spalovací komora je vybavena bytelným litinovým roštem a kvalitní šamotovou vyzdívkou, která zajišťuje stabilní spalování, dlouhou životnost a dobré akumulační vlastnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 138.71 kg |
| EAN: | 8595235524213 |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 7 kW |
| Kouřovod (F): | 160 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Prosklení (F): | rovné |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 118.94 |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka [mm]: | 477 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 138.71 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 430 |
| Výška [mm]: | 1389 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
