HAAS+SOHN LIRA černá
Kód: 0434815700000.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová kamna LIRA
Krbová kamna LIRA o výkonu 2,0 – 6,2 kW a účinností 77 % jsou ideální volbou pro vytápění menších a středně velkých prostor. Napojení do komínu je možné horní i zadní o průměru 130 mm. Kamna LIRA umožňují komfortní regulaci spalování pomocí jednoho ovládacího prvku a nabízí možnost připojení externího přívodu vzduchu, což zvyšuje jejich efektivitu a komfort používání.
Konstrukční provedení
Krbová kamna LIRA jsou vyrobena z kvalitních ocelových plechů o tloušťce 2–5 mm, což zajišťuje vysokou pevnost a dlouhou životnost. Spalovací komora je uzavíratelná pomocí robustních přikládacích dvířek, která jsou osazena speciálním velkoplošným sklem odolným vůči teplotám až 800 °C. Vnitřní prostor spalovací komory je vyložen tepelně a mechanicky odolnými tvarovkami, které podporují kvalitní spalování a zvyšují účinnost kamen.
Ve spodní části spalovací komory se nachází pevný litinový rošt, pod kterým je umístěna popelníková zásuvka. Praktická zábrana před roštem brání sesouvání paliva na čelní sklo. Spodní prostor kamen může zároveň sloužit jako zásobník paliva. Ocelová konstrukce včetně opláštění je chráněna speciální žáruvzdornou barvou, která zajišťuje dlouhodobou ochranu povrchu.
Výhody
Easy control – komfortní ovládání přívodu vzduchu jedním regulátorem.
Možnost doplnění externího přívodu vzduchu pro ještě vyšší komfort provozu a nezávislost na vzduchu v místnosti.
Technické parametry
Model: LIRA
Barevné provedení: Černá
Objednací číslo: 0434815700000
Výkon: 2,0 – 6,2 kW
Rozměry: 575 × 490 × 401 mm
Hmotnost: 75 kg
Průměr kouřovodu: 130 mm
Vývod kouřovodu: Horní / zadní
Účinnost: 77 %
Vytápěcí schopnost: 111 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A
.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 87.96 kg |
| EAN: | 8595235552957 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 130 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 74.64 |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka [mm]: | 401 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 87.96 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 6.00 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 490 |
| Výška [mm]: | 575 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

