HAAS+SOHN LEVANGER černá
Kód: 0434817600000.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová kamna LEVANGER
Krbová kamna LEVANGER o výkonu 2,0 – 6,2 kW a účinností 77 % jsou elegantním řešením pro vytápění menších a středně velkých prostor do 111 m³. Napojení do komínu je možné horní i zadní o průměru 130 mm. Kamna LEVANGER jsou vybavena systémem Easy control pro pohodlné ovládání přívodu vzduchu jedním regulátorem a nabízí možnost doplnění externího přívodu vzduchu.
Minimalistická a elegantní
Černá barva je nadčasová volba, která nikdy nevyjde z módy — přesně na to sází krbová kamna LEVANGER. Kvalitní litinová dvířka zaručují dlouhou životnost a odolnost při každodenním provozu. Pod topeništěm se nachází prostorný, téměř půl metru vysoký box na dřevo, který zvyšuje komfort při topení i skladování paliva.
Díky systému Easy Control ovládáte všechna kamna jediným regulátorem. Před zátopem nastavíte regulátor do polohy start a po rozhoření ohně už jen jednoduše dolaďujete intenzitu plamene podle potřeby.
Vaše výhody
Easy control – komfortní ovládání přívodu vzduchu jedním regulátorem
Litinová dvířka
Možnost doplnění externího přívodu vzduchu
Technické parametry
Model: LEVANGER
Barevné provedení: Černá
Objednací číslo: 0434817600000
Výkon: 2,0 – 6,2 kW
Rozměry: 900 × 490 × 401 mm
Hmotnost: 108 kg
Průměr kouřovodu: 130 mm
Vývod kouřovodu: Horní / zadní
Účinnost: 77 %
Vytápěcí schopnost: 111 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A

.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 123.35 kg |
| EAN: | 8595235531761 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 130 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 107.77 |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka [mm]: | 401 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 123.35 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 6.00 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 490 |
| Výška [mm]: | 900 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
