HAAS+SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige
Kód: 0434716100000.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová kamna JONSBO – Woodstone
Krbová kamna JONSBO o výkonu 4,0 – 8,3 kW a účinností 80 % vytopí prostor až 149 m³. Kamna mají průměr kouřovodu 150 mm s možností horního nebo zadního vývodu. Design v černé barvě s masivním obkladem Woodstone dodá interiéru přírodní nádech a elegantní vzhled.
Elegantní, výkonná a praktická
Krbová kamna JONSBO jsou vybavena systémem Easy Control, kterým pohodlně ovládáte přívod vzduchu. Terciární spalování šetří palivo a zajišťuje vyšší účinnost. Externí přívod vzduchu (CPV) je ideální pro nízkoenergetické domy a lze ho při netopení uzavřít.
Highlights – Vaše výhody!
Uzavíratelný přívod vzduchu – šetří teplo
Easy Control – pohodlné ovládání jedním regulátorem
Externí přívod vzduchu (CPV) – ideální pro nízkoenergetické domy
Terciární spalování – nižší spotřeba paliva
Technické parametry
Model: JONSBO
Barevné provedení: černá / Woodstone
Objednací číslo: 0434716100000
Výkon: 4,0 – 8,3 kW
Rozměry: 849 × 688 × 453 mm
Hmotnost: 181 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod kouřovodu: horní / zadní
Účinnost: 80 %
Vytápěcí schopnost: 149 m³
Palivo: Dřevo
Energetická třída: A

.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 196.42 kg |
| EAN: | 8595235538975 |
| Barevné provedení (F): | černá / Woodstone Prestige |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, pískovec |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | Dřevo, Dřevěné brikety, Uhelné brikety |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 181.27 |
| Další povolená paliva: | Uhelné brikety, Dřevěné brikety |
| Energetická třída: | A+ |
| Hloubka [mm]: | 453 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 196.42 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 8.00 |
| Preferované palivo: | Kusové dřevo |
| Šířka [mm]: | 688 |
| Výška [mm]: | 849 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
HAAS+SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
